PANTONE Color bridge Coated

Neohodnoceno
 
Dostupnost 6 dní
6 175,21 Kč
7 472 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 491204810
Kategorie Barevné vzorníky
 
Srovnávací vzorník pro všech 1845 přímých barev PANTONE (včetně 112 nových z roku 2016) a jejich procesního ekvivalentu ve CMYK na natíraném (coated, "lesklém") papíru.

Plus Series si zachovává všechny současné barvy z Pantone Matching Systemu (PMS – je systém barev popsaných číslem a názvem včetně informací o jejich míchání ze základních čtrnácti PANTONE barev), a zároveň přidává mnoho nových doplňkových odstínů, které můžete použít pro bohatší design nebo větší barevnou přesnost

Nový následovník Color Bridge podporuje kreativitu a barevnou preciznost. 

Vzorník zobrazuje vedle sebe přímou barvu PANTONE a její nejbližší čtyřbarvový (CMYK) převod včetně procetního vyjádření.

Pravděpodobně velmi často stojíte před následující otázkou: "Jak bude vypadat tato přímá PANTONE barva ve čtyřbarvovém tisku?"
PANTONE Color bridge guide Coated je srovnávací vzorník, který zobrazuje vedle sebe přímou barvu Pantone a její nejbližší CMYKový ekvivalent včetně procentuálního vyjádření.

Vzorník obsahuje 1845 PANTONE barev na lesklém papíře (Coated), které jsou tištěny stávajícím mícháním základních barev Pantone. Dále obsahuje informace o barvě také v RGB a HTML vyjádření. Vzorník PANTONE Color bridge guide je používán návrháři, tiskaři a všemi lidmi z oblasti předtiskové přípravy, kteří potřebují s jistotou vědět, které přímé barvy jsou anebo nejsou přenositelné do barev CMYK. 

Nová verze vzorníku je vytištěna pomocí stávajích ISO a G7 procesních norem, díky tomu se stává použitelná mezinárodně. Už nebude rozdíl mezi US a Euro.

Nové chromatické řazení -Ve vějířovitém vzorníku jsou nyní barvy řazeny chromaticky pro více intuitivní orientaci. Obsahují rejstřík pro rychlejší vyhledání požadovaného odstínu.

Nové Nástroje


Color Manager Software - Usnadňuje instalaci nových PANTONE knihoven ve všech nejpoužívanějších grafických aplikacích (Adobe, Quark, Corel).

ColorChecker, který je obsažen v každém vzorníku – nástroj pro normalizaci světelných podmínek při kontrole barvy.

Color Checker Primer- pro korekci barev na digitálních fotografiích.